Петрик купив 2 кг цукерок одного виду по 6 грн. за кило 4кг иншого вида по 05 грн. и ше 3 кг третьго вида. середня цена 2 грн. за кг. сколько кошт

петрик купив 2 кг цукерок одного виду по 1.6 грн. за кило 4кг иншого вида по 2.05 грн. и ше 3 кг третьго вида.середня цена 2.2 грн. за кг.сколько коштуе кг третьго вида

     

    4*2,05=8,2 заплатив за другий вид

    2+4+3=9кг купив  ус!х цукерок 

     

     9*2,2=19,8грн заплатив за вс! цукерки

  • 2*1,6=3,2 заплатив за перший вид цукерок

    19,8-11,4=8,4грн заплатив за 3кг третього виду

     

  • 3,2+8,2=11,4 заплатив за два види разом

     

     

    8,4/3=2,8грн коштуэ один кг третього виду